UMĚLCOVA CESTA ONLINE

OTEVŘETE SE PŘÍLIVU TVŮRČÍ ENERGIE 

Umělcova cesta je proces ozdravení našeho vnitřního umělce. 

Díky vyzkoušeným postupům a cvičením odstraníte ze svého myšlení a jednání různé bloky a brzdy a tím doslova rozproudíte nevyčerpatelnou tvůrčí energii.

Během pravidelných setkání se naučíte vzrušující metody, které vám pomohou odstranit tvůrčí bloky a osvobodit vaši kreativitu. Posláním této cesty je přijmout sebe sama jako umělce a vnímat svůj život jako jedinečné autorské dílo. 

CENA KURZU ONLINE

4 200 Kč

∼ po zaplacení se vám otevře celých 12 týdnů

Kurz je inspirovaný knihou Umělcova Cesta od Julie Cameron 

Doporučuji si tuto knihu zakoupit a procházet jednotlivými týdny dle tohoto video kurzu a zároveň číst knihu

KURZ OBSAHUJE 12 KAPITOL 

Každá kapitola obsahuje 3 nebo 4 videa, která jsou součástí jednoho týdne ∼ vždy tematicky zaměřeného (BEZPEČÍ, HOJNOST, SOUCIT atd.).

Kurz můžete projít po týdnech a nebo si vybírat podle potřeby a tématu po celý rok. 

První video v kapitole je tvořivé cvičení nebo ÚČINNÁ METODA, díky níž se vám podaří dobře naladit a vstoupit do daného týdne.

Druhé video je IMAGINACE, vedená meditace, při které se můžete ještě více naladit na téma a dát prostor příjemnému zklidnění a podpořit vlastní představivost. Může to být relaxace nebo cesta k objevení podporujících sil v nás. 

Třetí video je propojeno s knihou Umělcova cesta a je v něm doporučení, jakému úkolu a cvičení je dobré věnovat větší pozornost. 

Úžasných 12 týdnů! Zjistila jsem, čeho všeho jsem schopna. Po letech se dovedu otevřít všemu, co je nové a neočekávané. Naučila jsi mě rychle zavnímat, co mě opakovaně blokuje a volit to, co mě oživuje a vysvobozuje. Děkuji. ∼ Eliška K. 

CO VÁM PŘINESE UMĚLCOVA CESTA

NOVÁ INSPIRACE A VIZE

Umělcova cesta je dvanáctitýdenní proces ozdravení našeho vnitřního umělce. Povede vás k uvolnění zaběhlých vzorců myšlení a k opuštění starého příběhu, ze kterého se již vytratila radost a smysl.

Během 12týdenního procesu hledání můžete začít tvořit nový příběh.

Díky vyzkoušeným postupům a cvičením odstraníte tvůrčí bloky a spojíte se s vlastní tvůrčí energií a vášní. 

KREATIVITA VÁS UZDRAVÍ

Během prvních týdnů se navrací tvůrčí myšlení a vy začínáte důvěřovat životu.

Objevují se nové nápady, zažíváte synchronicitu, intuice je silnější, pěstujete všímavost. Dobrá nálada se stane součástí dne.  

12 TÉMAT UMĚLCOVY CESTY  

∼ BEZPEČÍ ∼ IDENTITA ∼ SÍLA ∼ INTEGRITA ∼ MOŽNOSTI ∼ HOJNOST ∼ SPOJENÍ ∼  ODVAHA ∼  SOUCÍTĚNÍ ∼ VLASTNÍ BEZPEČÍ ∼ SAMOSTATNOST ∼ VÍRA ∼

„Umělcova cesta je často průlomovou životní lekcí. Ptám se sama sebe, co je i po tolika letech setkávání s lidmi z celé republiky pro mne tou největší motivací. Odpověď je jednoduchá: má velká radost z objevování nových cesty k autentické podstatě každého člověka. Odkrývání mapy toho, kým skutečně jsme. Naplňuje mě, když vidím lidi rozkvétat a plnit si své sny.“   Aneta Pavlová

Věřte tomu tichému slabému hlásku, který říká: "Takhle by to mohlo jít a já to zkusím." 
D. Mariechildová 

REFLEXE ÚČASTNÍKŮ

Umělcovu cestu vnímám jako jeden z nejdůležitějších seminářů v mém životě. Na počátku jsem měla hodně pochybností, že má kreativita je vůbec hodna zmínění. Nyní se vnímám jako otevřená umělkyně – umělkyně života. Mám několik nových návyků, které jsem získala díky tomuto kurzu a jsem nadšená. Věnuji sama sobě čas a prostor, dovolím si experimentovat, dělat věci, které jsem dřív nedělala a dovolím si plnit své „tajné“ sny.
Renéé
Kurz umělcovy cesty si mě sám vybral. Měla jsem možnost účastnit se ukázkové hodiny u Anetky Pavlové a ihned jsem cítila, že jsem tam správně. Jsem vděčná za její vnímavý přístup s citlivými vhledy a za schopnost vytvořit svobodné a bezpečné místo nejen ke vzájemnému sdílení, ale především pro cestu sama k sobě.
Bára
Cesta umělce mi, i když se to z počátku nezdálo, přinesla mnoho změn do života. Pomohla mi dostat se k sobě blíž. Uvědomit si, že tvořit mohu jen pro sebe a to mi dává sílu nebát se pouštět do nových věcí, i když je neumím. Nebát se nezdaru a kritiky ostatních. Mít se víc ráda, věřit si, přestat se podceňovat a být otevřenější k sobě i ostatním. Pomohla mi najít malého umělce uvnitř sebe, o kterého teď mohu pečovat a podporovat ho.
Jolana

„Jděte za svým štěstím a budou se vám otevírat dveře i tam,
kde předtím žádné nebyly.“ Joseph Cambell

CENA KURZU ONLINE

4 200 Kč

Do online kurzu můžete vstoupit kdykoliv

∼ po zaplacení se vám otevře celých 12 týdnů

Knihu "Umělcova cesta", kterou budete potřebovat při procházení tohoto online kurzu,  si můžete zakoupit v eshopu nakladateství Maitrea.

Kéž se do vašeho života vrátí vášeň a chuť tvořit a Umělcova cesta přinese to nejlepší! Těším se na vás*

Aneta Pavlová 

Potřebujete se na něco zeptat? Ráda zodpovím vaše dotazy na: 

email:  sofija@seznam.cz